Základní přehled

Získejte ucelený pohled na destinaci s naším základním přehledem. Objevte kulturu, historii a unikátní charakteristiku daného místa. Připravte se na cestu svého života!

Kam se podívat

Prozkoumejte naše doporučené turistické atrakce a místní skvosty, které nesmíte přehlédnout. Od historických památek po přírodní divy, pomůžeme vám objevit to nejlepší.

Aktivity a zážitky

Portugalsko nabízí nepřeberné možnosti trávení Vaší vysněné dovolené. Od relaxu na pláži, přes návštěvy historických památek až po adrenalinové atrakce.

Cesta do Portugalska

Plánujete svou cestu s našimi praktickými tipy a radami. Od nejlepších leteckých spojení po alternativní cestovní možnosti, pomůžeme vám naplánovat hladký příjezd do destinace.

Ubytování

Plánujete cestu s cestovní kanceláří nebo raději cestujete individuálně? Možnosti ubytování jsou v Portugalsku opravdu velké od luxusních hotelů po levné kempy.

Praktické informace

Získejte důležité informace pro bezproblémový pobyt. Od výměny měny, počasí, bezpečnosti až po místní zvyky a pravidla – jsme zde, abychom vám pomohli být připraveni na všechno.

Portugalsko – blog

Portugalsko party

Noční život v Lisabonu

Lisabon, hlavní město Portugalska, je město plné energie, kultury a nádherné architektury. Ale když slunce…

Číst více
1 2 3 4