Tunisko pláže

Golfový Ráj v Port El Kantaoui: Swingujte s Výhledem na Středozemní Moře

Port El Kantaoui, moderní letovisko na tuniském pobřeží, je skutečným rájem pro milovníky golfu. Tento resort nabízí několik vyhlášených golfových hřišť, která se mohou pochlubit nádhernými výhledy na Středozemní moře a prvotřídními službami. Takže pokud hledáte ideální destinaci pro svou příští golfovou dovolenou, Port El Kantaoui je to pravé místo pro vás.

Vyhlášená Golfová Hřiště

Golfová hřiště v Port El Kantaoui jsou známá svou kvalitou a rozmanitostí. Od šampionátských hřišť, které hostily mezinárodní turnaje, po menší hřiště ideální pro relaxační odpolední hru, najdete zde něco pro každý vkus a úroveň dovedností. Hřiště jsou navíc obklopena nádhernou krajinou a nabízejí úchvatné výhledy na moře.

Nejznámější je bezesporu El Kantaoui Golf Course, dva 18-jamkové golfové kurzy – Panorama a Sea Course. Oba kurzy nabízejí výzvu pro golfisty všech úrovní a jsou známé svými nádhernými výhledy na moře a dokonale udržovanými fairwayemi a greeny.

Pohodová Atmosféra Resortu

Port El Kantaoui není jen o golfu. Tento resort je také ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Po hře na golf si můžete vychutnat osvěžující drink v jednom z mnoha barů a restaurací, prohlédnout si místní obchody nebo se jednoduše jen pohodlně usadit u bazénu nebo na pláži.

Port El Kantaoui je také vynikající výchozí bod pro prozkoumání dalších atrakcí Tuniska. Můžete například navštívit historickou medinu v Sousse, prohlédnout si starověké ruiny v El Jem nebo se vydat na výlet do okolních olivových hájů a vinařství.

Ať už jste vášnivý golfista nebo jen hledáte příjemné místo pro relaxační dovolenou, Port El Kantaoui vám toho může nabídnout hodně. Vychutnejte si nezapomenutelnou golfovou dovolenou v tomto tuniském ráji a objevte krásu a pohodovou atmosféru, které Port El Kantaoui nabízí.