Řecko luxusní dovolená

Luxusní dovolená v Řecku: Nejlepší resorty a wellness střediska

Řecko je nejen krásnou zemí s bohatou historií a úchvatnými plážemi, ale také nabízí širokou škálu luxusních resortů a wellness středisek. Jestliže hledáte dokonalou luxusní dovolenou, Řecko je pro vás ideální destinací. V tomto blogovém článku vám představíme nejlepší resorty a wellness střediska v Řecku, kde si můžete užít výjimečný komfort, pohodu a relaxaci.

 1. Amanzoe, Peloponés:
  Amanzoe se nachází na poloostrově Peloponés a nabízí nádherné vily s výhledem na Egejské moře. Tento luxusní resort je známý svou neobvyklou architekturou, soukromými bazény u každé vily a prvotřídními službami. Můžete se těšit na luxusní wellness centrum, soukromou pláž a vynikající gastronomické zážitky.
 2. Santo Maris Oia Luxury Suites & Spa, Santorini:
  Tento luxusní resort se nachází v Oia, jedné z nejkrásnějších oblastí ostrova Santorini. Santo Maris Oia nabízí prostorné apartmány a vily s vlastními bazény nebo vířivkami. Wellness centrum poskytuje širokou škálu relaxačních a kosmetických procedur. Nezapomeňte si také vychutnat výhled na slavné západy slunce nad Egejským mořem.
 3. Daios Cove Luxury Resort & Villas, Kréta:
  Daios Cove je luxusní resort na Krétě, který se nachází v krásné zátoce s výhledem na moře. Zde si můžete vybrat mezi prostornými pokoji, soukromými vilami nebo luxusními apartmány s výhledem na moře. Resort nabízí wellness centrum s bazénem, saunou a fitness centrem. Pro děti je zde také dětský klub a bazén.
 4. Costa Navarino, Peloponés:
  Costa Navarino je luxusní rezort na poloostrově Peloponés, který nabízí širokou škálu hotelů, včetně The Westin Resort Costa Navarino a The Romanos, a Luxury Collection Resort. Resort disponuje golfovými hřišti, soukromými plážemi, wellness centry a vynikajícími restauracemi. Můžete si také užít aktivity na volné přírodě, jako je turistika a jízda na koni.
 5. Elounda Beach Hotel & Villas, Kréta:
  Elounda Beach Hotel & Villas je luxusní resort na východním pobřeží Kréty. Tento exkluzivní resort nabízí soukromé vily s výhledem na moře, soukromé pláže, špičkové wellness středisko a širokou škálu restaurací. Pro milovníky golfových hřišť je zde také blízké hřiště s panoramatickým výhledem.

Luxusní dovolená v Řecku nabízí kombinaci nádhery přírody, špičkových resortů a wellness středisek, které vám poskytnou nezapomenutelný zážitek. Ať už se rozhodnete navštívit Amanzoe na Peloponésu, Santo Maris Oia na Santorini nebo Daios Cove na Krétě, budete se těšit na prvotřídní služby, elegantní ubytování a relaxační prostředí. Luxusní rezorty v Řecku vám nabídnou širokou škálu aktivit, od wellness procedur po golfové hřiště, a zároveň vám umožní užít si nádherné pláže a vynikající gastronomii. Ať už si užíváte soukromí ve vile s výhledem na moře nebo relaxujete u bazénu, luxusní dovolená v Řecku vám přinese dokonalou kombinaci komfortu, klidu a krásy.