Noční život

Noční život v Sharm el-Sheikh: Nejlepší kluby, bary a zábavní místa pro nezapomenutelnou noc

Sharm el-Sheikh je známý svým pulzujícím nočním životem, který přitahuje návštěvníky z celého světa. Ať už hledáte klidný bar na drink s přáteli nebo hudební klub, kde můžete tančit až do rána, Sharm el-Sheikh má pro každého něco.

1. Mandarin Bar and Cocktail Lounge Sharm el-Sheikh
Tento bar je oblíbený mezi návštěvníky díky své skvělé atmosféře a výběru koktejlů. Mnozí ho považují za nejlepší místo v Sharm el-Sheikh.

2. Soho House Sharm El Sheikh
Pokud hledáte skvělý klub s vynikající hudbou a jídlem, Soho House je tím pravým místem. Hosté zde chválí skvělou atmosféru a pohostinnost.

3. El Fanar
Tento bar nabízí nejen skvělé drinky, ale také nádherný výhled na západ slunce. Je ideální pro ty, kteří chtějí relaxovat a užívat si klidného večera.

4. Terrazzina Beach
Jedná se o kombinaci baru a pláže, kde si můžete vychutnat drink a zároveň se koupat v Rudém moři. Je to oblíbené místo mezi místními i turisty.

5. Ice Bar Sharm el-Sheikh
Pokud hledáte něco neobvyklého, Ice Bar je místem, kde můžete vychutnat drink v mrazivém prostředí. Je to zážitek, který stojí za to vyzkoušet.

6. ViVA Bar
Tento bar je známý svou přátelskou atmosférou a skvělými drinky. Mnozí hosté se sem vrací znovu a znovu.

7. Crystal LIVE Lounge
Pokud hledáte elegantní místo s vynikajícím servisem, Crystal LIVE Lounge je tím pravým místem.

8. The Half Crown
Pro milovníky sportu je The Half Crown ideálním místem, kde můžete sledovat svůj oblíbený sport a zároveň si vychutnat drink.

9. The Tavern Bar
Tento bar je oblíbený mezi expaty a nabízí skvělé drinky a přátelskou atmosféru.

10. Pacha Sharm el Sheikh
Jedná se o jeden z nejznámějších klubů v Sharm el-Sheikh, kde můžete tančit až do rána.

Ať už hledáte klidné místo na relaxaci nebo klub, kde můžete tančit celou noc, Sharm el-Sheikh nabízí širokou škálu možností pro noční život. Nezapomeňte vyzkoušet některé z těchto míst během své návštěvy!