Plavba po Nilu

Plavba po Nilu: jak si vybrat tu správnou plavbu

Nil, nejdelší řeka na světě, je srdcem Egypta a plavba po něm je zážitkem, který si nesmíte nechat ujít. Představte si, jak plujete mezi starověkými památkami, zatímco se kolem vás rozprostírá krajina, která se po tisíce let neměnila.

Co očekávat z plavby po Nilu
Plavba po Nilu je bránou do starověkého Egypta. Ať už se rozhodnete pro tradiční plavbu z Luxoru do Aswánu nebo naopak, můžete očekávat pohodlí a styl. Během plavby budete mít možnost navštívit některé z nejznámějších egyptských památek, včetně pyramid v Gíze, Sfingy, Egyptského muzea a dalších.

Romantické úniky v zemi faraonů
Co může být romantičtější než dny strávené navštěvováním starověkých mystických míst a noci plavby pod brilantně zářícími hvězdami? Mnoho lidí si vybírá plavbu po Nilu jako součást své svatební cesty, kde mohou oslavit svůj nový začátek v komfortu a stylu.

Aswan do Luxoru nebo Luxor do Aswan – Egypt podle vašich představ
Většina plaveb začíná a končí buď v Luxoru nebo v Aswánu. Během několika dnů v Káhiře si můžete vychutnat soukromé prohlídky nejznámějších památek, poté letět do Luxoru nebo Aswánu a nastoupit na svou 5hvězdičkovou plavbu po Nilu.

Odborně vedené plavby po Nilu
Všechny plavby v balíčcích nabízených cestovními kancelářemi zahrnují několik výletů na břeh k některým z nejznámějších egyptských památek. Díky zkušeným a vědomostným průvodcům můžete prožít každou památku mnohem hlouběji než při tradiční prohlídce.

Plavba po Nilu je jedinečným zážitkem, který vám umožní prozkoumat Egypt z jiné perspektivy. Ať už hledáte romantický únik, dobrodružství nebo relaxaci, plavba po Nilu nabízí něco pro každého.