Španělsko luxusni hotely

Luxusní dovolená ve Španělsku: Nejlepší hotely a resorty – Část 1

Španělsko je země plná kultury, historie, fantastické gastronomie a nádherných pláží. Ale co když chcete něco víc než běžnou dovolenou? Pro ty, kteří hledají opravdový luxus, je Španělsko také destinací plnou možností.

Luxusní hotely ve Španělsku

Představte si probouzení s výhledem na moře, ve vašem vlastním apartmá, s privátním bazénem a službami na pokoji k dispozici 24/7. To vše je možné v široké škále luxusních hotelů ve Španělsku. Zde jsou tři, které byste měli zvážit:

  1. Hotel Ritz, Madrid: Tento ikonický hotel, který je nyní součástí sbírky Mandarin Oriental, je synonymem luxusu. S historickým šarmem a moderním luxusem, nabízí hostům nezapomenutelný zážitek. Nabízí 153 pokojů a suity, které byly nedávno renovovány.
  2. Marbella Club, Marbella: Tento hotel nabízí kombinaci historie a luxusu na břehu Středozemního moře. Založený princem Alfonsem Hohenlohe v 50. letech 20. století, Marbella Club má 37 luxusních pokojů a 78 suity, včetně 14 vily s privátním bazénem.
  3. W Barcelona, Barcelona: Tento moderní hotel je známý svým ikonickým designem ve tvaru plachty a nabízí hostům neuvěřitelný výhled na moře a město Barcelona. Jeho 473 pokojů a suity nabízí nejmodernější vybavení a prvotřídní služby.

Luxusní resorty ve Španělsku

Pokud dáváte přednost resortům před hotely, Španělsko má také mnoho skvělých možností:

  1. Finca Cortesin, Costa del Sol: Tento resort se rozkládá na více než 215 hektarech a je jedním z nejexkluzivnějších resortů ve Španělsku. Nabízí 67 suítek, 10 vil, golfové hřiště a vlastní plážový klub.
  2. St. Regis Mardavall Mallorca Resort, Mallorca: Tento resort nabízí nádherný výhled na Středozemní moře a kombinuje luxus s klidem ostrova Mallorca. Nabízí 125 pokojů a suítek, velký wellness a spa centrum a 4 restaurace.
  3. Abama Golf & Spa Resort, Tenerife: Tento resort nabízí 467 pokojů a suítek, golfové hřiště, tenisové kurty, 10 jídelních možností a plážový klub.

Španělsko má mnoho dalších luxusních hotelů a resortů, které nabízí prvotřídní zážitky. Bez ohledu na to, jaké preference máte, najdete zde jistě něco, co splní vaše očekávání luxusní dovolené.