Španělsko luxusní hotel

Luxusní dovolená ve Španělsku: Nejlepší hotely a resorty – Část 2

Luxusní dovolená ve Španělsku neznamená jen pobyt v luxusním hotelu či resortu. Existuje celá řada aktivit a zážitků, které mohou vaši dovolenou obohatit.

  1. Jachtaření a plavby lodí: Costa del Sol, Costa Brava nebo Baleárské ostrovy nabízejí nespočet možností pro jachtaření. Můžete si pronajmout vlastní jachtu nebo si rezervovat plavbu na luxusní lodi s obsluhou.
  2. Golf: Španělsko je domovem mnoha světově proslulých golfových hřišť. Hřiště jako Valderrama na Costa del Sol, nebo Real Club de Golf El Prat poblíž Barcelony, jsou mezi golfisty velmi oblíbené.
  3. Degustace vína: Španělsko je třetím největším výrobcem vína na světě. Navštívit některou ze španělských vinic a vychutnat si degustaci vína může být opravdu unikátní zážitek. Například vinařství v oblasti Rioja nebo Penedes nabízí exkluzivní prohlídky a degustace.
  4. Gourmet stravování: Španělsko je známé svou vynikající gastronomií. Mnoho restaurací je oceněno Michelinovými hvězdami a nabízí skutečné gurmánské zážitky. Nezapomeňte navštívit například El Celler de Can Roca v Gironě, nebo Arzak v San Sebastianu.

Luxusní nákupy ve Španělsku

Pokud máte rádi nákupy, Španělsko nabízí nespočet možností pro luxusní nákupy. Ve velkých městech jako je Madrid a Barcelona najdete obchody s luxusními značkami jako Louis Vuitton, Gucci nebo Chanel. Pokud preferujete něco unikátnějšího, najdete ve Španělsku také řadu obchodů s výrobky místních designérů a řemeslníků.

Španělsko je zemí, která opravdu nabízí něco pro každého – a to zahrnuje i ty, kteří hledají luxus. Ať už si chcete užít pohodlí v luxusním hotelu, strávit den na golfovém hřišti, nebo si dopřát gurmánský zážitek, Španělsko má toho hodně co nabídnout.