Wellness

Wellness a relaxace: Top chorvatská wellness střediska

Po dlouhých dnech strávených objevováním nádherných chorvatských pláží, historických měst a národních parků může být dokonalým zakončením dne návštěva jednoho z mnoha chorvatských wellness středisek. Chorvatsko je domovem několika prvotřídních wellness středisek, které nabízí širokou škálu procedur pro obnovu těla i mysli. Zde je pět z nejlepších:

Hotel Bellevue, Mali Lošinj

Toto luxusní středisko na ostrově Lošinj je známé svými špičkovými wellness službami. Kromě krásných pokojů a nádherných výhledů na Jaderské moře nabízí hotel Bellevue špičkové wellness centrum s indoor a outdoor bazény, saunami, parními lázněmi a širokou nabídkou masáží a ošetření těla.

Radisson Blu Resort & Spa, Split

Radisson Blu Resort & Spa v Spletu je jedním z nejlepších wellness středisek v Chorvatsku. S 2100 metry čtverečními wellness a spa, je to jedno z největších v zemi. K dispozici je vnitřní a venkovní bazén, sauny, parní lázně a mnoho různých druhů masáží a ošetření.

The Falkensteiner Club Funimation Borik, Zadar

Toto rodinné wellness středisko nabízí něco pro každého. Falkensteiner Club Funimation Borik se nachází přímo na pláži a kromě vodních atrakcí a sportovních aktivit nabízí také rozsáhlé wellness centrum. Nabízí vše od relaxačních masáží po speciální ošetření obličeje.

Hotel Lone, Rovinj

Hotel Lone v Rovinji je designový hotel, který se může pochlubit jedním z nejlepších wellness středisek v Chorvatsku. Wellness centrum zahrnuje vířivky, sauny, relaxační místnosti a nabízí širokou škálu ošetření, včetně aromaterapie a thajských masáží.

Valamar Collection Dubrovnik President Hotel

Tento hotel je skvělým výchozím bodem pro objevování Dubrovníku. Kromě nádherné polohy přímo u moře nabízí Valamar Dubrovnik President špičkové wellness centrum s nádhernými výhledy na Jaderské moře.

Návštěva wellness střediska může být skvělým způsobem, jak zakončit den strávený objevováním Chorvatska. Ať už si vyberete jakékoliv z těchto středisek, jistě budete odcházet s pocitem obnovené energie a klidu.