Egypt pláž

Luxusní pláže a resorty na pobřeží Egypta

Egypt, země pyramíd a faraonů, je také známá jako domov pro některé z nejkrásnějších pláží a nejluxusnějších resortů na světě. Místa, kde můžete zažít výjimečnou pohostinnost, křišťálově modré vody a nekonečné sluneční paprsky. Dnes se podíváme na některé z nejluxusnějších pláží a resortů na pobřeží Egypta.

Sharm El Sheikh

Sharm El Sheikh je jedním z nejznámějších letovisek v Egyptě a jedním z nejkrásnějších míst na pobřeží Rudého moře. Resorty jako Four Seasons a Rixos Seagate Sharm nabízí luxusní ubytování s nádherným výhledem na moře, vynikající stravování a mnoho možností pro vodní sporty, jako je potápění a šnorchlování. Zdejší pláže jsou jedny z nejlepších na světě, s bílým pískem a teplými, křišťálově čistými vodami.

Hurghada

Hurghada je další oblíbené letovisko na pobřeží Rudého moře. Luxusní resorty, jako je Baron Palace Sahl Hasheesh a Oberoi Beach Resort, poskytují ubytování nejvyšší kvality s úchvatnými výhledy na moře. Hurghada je také známá svými krásnými plážemi a skvělými místy pro potápění a šnorchlování.

El Gouna

El Gouna je exkluzivní letovisko umístěné na pobřeží Rudého moře, asi 25 km severně od Hurghady. S více než 10 km pláží a 17 luxusními hotely, včetně Steigenberger Golf Resort a La Maison Bleue, je to pravé místo pro ty, kteří hledají luxus a klid. El Gouna je také známá svými vodními sporty, golfovými hřišti a špičkovými restauracemi.

Marsa Alam

Marsa Alam je méně známé, ale rozhodně ne méně luxusní letovisko. Je známé svými krásnými, nedotčenými korálovými útesy a úchvatnými plážemi. Luxusní resorty jako je Jaz Lamaya Resort a Concorde Moreen Beach Resort & Spa nabízejí hostům skvělé služby a komfort.

Soma Bay

Soma Bay, luxusní letovisko na pobřeží Rudého moře, je známá svými pěti hvězdičkovými hotely, jako je Kempinski Hotel Soma Bay a Sheraton Soma Bay Resort. Nabízí úchvatné pláže, vodní sporty a jedno z nejlepších golfových hřišť v regionu.

Egypt je opravdu ráj pro milovníky pláží a luxusu. S takovým výběrem luxusních resortů a krásných pláží, najdete zde určitě to pravé pro vás. Bez ohledu na to, zda hledáte klid a odpočinek, dobrodružství a vodní sporty, nebo jednoduše chcete zažít něco nového a vzrušujícího, Egypt vám to nabídne. Těšíme se na vaši návštěvu a doufáme, že si užijete svůj pobyt na těchto nezapomenutelných místech.